слепки ручек и ножек (голосование)
 › 
 •  ›  Технологія виготовлення зліпків

  Технологія виготовлення зліпків

  Технологія виготовлення зліпків, дуже проста. Для виготовлення спеціальної формувальної маси, майстрові необхідно близько 10 хвилин. Далі, ви на власний розсуд, прийнявши необхідне положення рук, фіксуєте їх в такому положенні і так щоб рукою не торкатися стінок самої місткості, по команді майстра, опускаєте в ємкість із спеціальною сумішшю.

  Через 2-4 хвилини, після того, як рідина застигне, набувши форми вашої руки,
  за допомогою фахівця, акуратно витягуєте руки. Найголовніше, для того, щоб щоб не поламати форму, не крутити руками і не рухайте пальцями у момент застигання розчину.

  Отримана форма одноразова, що гарантує унікальність виробу і виключає повторне використання в широкому споживанні. Основна робота і надання зліпкам товарного вигляду, за особливою технологією, відбувається в майстерні . Готовий виріб доставляється вам за вказаною адресою, через 7-10 днів, залежно від бажаної складності оформлення.

  Якщо ви бажаєте спробувати себе в цьому бізнесі або просто заради цікавості зробити пару зліпків ручок своєї дитини або будь-якої іншої частини свого тіла :-), не витрачаючи на технологію гроші, ми пропонуємо придбати у нас матеріал для виготовлення зліпків. В набір входить інструкція. Доставляємо по всій Україні.

  скидка 30% на мои наборы

  каждому покупателю подробности ЗДЕСЬ

  Сделать заказ


  как сделать слепок руки

  как сделать слепки


  детские слепки


  baby art


  гипсовые слепки