Технологія виготовлення зліпків

Обновлено:

Технологія виготовлення зліпків, дуже проста. Для виготовлення спеціальної формувальної маси, майстрові необхідно близько 10 хвилин. Далі, ви на власний розсуд, прийнявши необхідне положення рук, фіксуєте їх в такому положенні і так щоб рукою не торкатися стінок самої місткості, по команді майстра, опускаєте в ємкість із спеціальною сумішшю.

Через 2-4 хвилини, після того, як рідина застигне, набувши форми вашої руки,

за допомогою фахівця, акуратно витягуєте руки. Найголовніше, для того, щоб щоб не поламати форму, не крутити руками і не рухайте пальцями у момент застигання розчину.

Отримана форма одноразова, що гарантує унікальність виробу і виключає повторне використання в широкому споживанні. Основна робота і надання зліпкам товарного вигляду, за особливою технологією, відбувається в майстерні . Готовий виріб доставляється вам за вказаною адресою, через 7-10 днів, залежно від бажаної складності оформлення.

Якщо ви бажаєте спробувати себе в цьому бізнесі або просто заради цікавості зробити пару зліпків ручок своєї дитини або будь-якої іншої частини свого тіла :-), не витрачаючи на технологію гроші, ми пропонуємо придбати у нас матеріал для виготовлення зліпків. В набір входить інструкція. Доставляємо по всій Україні.