Зліпки дитячих ручок і ніжок

Обновлено:

Ви йдете уранці на роботу, а увечері, повернувшись додому, помічаєте, як виріс ваш малюк. Ви бачите постійні зміни і спостерігаєте за досягненнями, радієте ним разом з улюбленою людиною.

Але, час не зупиниш, малюк росте не по днях, а по годинах і ледь помітна печаль проникає у ваші серця - ось зростає малятко, стає усе більш самостійним і ви замислюєтеся над тим, як зберегти більше пам'яті про його дитинство!

Численні
фотографії (у комп'ютері і в альбомах), десятки годин відео, залишені "на пам'ять" перші дрібнички малюка, зошит першокласника, перший щоденник - ось стандартні "реліквії" будь-яких батьків.

Але тепер, у жителів міста Луцька (і не лише), з'явилася унікальна можливість зберегти пам'ять про дитинство малюка у вигляді зліпків ручок і ніжок. Як правило, зліпки дитячих ручок і ніжок, при народженні дитини, замовляють молоді батьки для себе або для бабусь і дідусів (особливо, якщо діти проживають в іншому місті і немає можливості часто зустрічатися з онуками).

Для дорослих, теж є можливість увічнити себе коханого (з приводом і без приводу) замовивши в подарунок собі або друзям композицію "руки закоханих".

Процедура зняття зліпка займає 5-10 хвилин, використовуваний матеріал, абсолютно нетоксичний, не викликає алергію навіть у найменших діток і завдяки своїм унікальним властивостям, здатний зберегти неповторний малюнок долонь і стоп крихітки!

Для бажаючих зробити зліпок самостійно, ми пропонуємо матеріал для виготовлення зліпків. Це набагато дешевше і цікавіше, ніж замовляти таку послугу в спеціалізованих студіях.

Збережіть цю чудову мить дитинства!