слепки ручек и ножек (голосование)
 › 
 •  ›  Зліпки дитячих ручок і ніжок

  Зліпки дитячих ручок і ніжок

  Ви йдете уранці на роботу, а увечері, повернувшись додому, помічаєте, як виріс ваш малюк. Ви бачите постійні зміни і спостерігаєте за досягненнями, радієте ним разом з улюбленою людиною.

  Але, час не зупиниш, малюк росте не по днях, а по годинах і ледь помітна печаль проникає у ваші серця - ось зростає малятко, стає усе більш самостійним і ви замислюєтеся над тим, як зберегти більше пам'яті про його дитинство!

  Численні
  фотографії (у комп'ютері і в альбомах), десятки годин відео, залишені "на пам'ять" перші дрібнички малюка, зошит першокласника, перший щоденник - ось стандартні "реліквії" будь-яких батьків.
  Але тепер, у жителів міста Луцька (і не лише), з'явилася унікальна можливість зберегти пам'ять про дитинство малюка у вигляді зліпків ручок і ніжок. Як правило, зліпки дитячих ручок і ніжок, при народженні дитини, замовляють молоді батьки для себе або для бабусь і дідусів (особливо, якщо діти проживають в іншому місті і немає можливості часто зустрічатися з онуками).

  Для дорослих, теж є можливість увічнити себе коханого (з приводом і без приводу) замовивши в подарунок собі або друзям композицію "руки закоханих".

  Процедура зняття зліпка займає 5-10 хвилин, використовуваний матеріал, абсолютно нетоксичний, не викликає алергію навіть у найменших діток і завдяки своїм унікальним властивостям, здатний зберегти неповторний малюнок долонь і стоп крихітки!

  Для бажаючих зробити зліпок самостійно, ми пропонуємо матеріал для виготовлення зліпків. Це набагато дешевше і цікавіше, ніж замовляти таку послугу в спеціалізованих студіях.

  Збережіть цю чудову мить дитинства!

  скидка 30% на мои наборы

  каждому покупателю подробности ЗДЕСЬ

  Сделать заказ


  как сделать слепок руки

  как сделать слепки


  детские слепки


  baby art


  гипсовые слепки