Як зробити зліпок руки

Обновлено:

baby-art.jpg

Ви хочете знати як зробити зліпок руки? Для початку, вам потрібно визначитися, робити зліпок з набору Baby Art (дорого) або купити набір для зліпків (якщо у нас, то дешево). Далі, для того щоб дізнатися як зробити зліпок руки, вам потрібно прочитати статтю "Матеріал для зліпків" на сайті slepok.vihden.com. Ви дізнаєтеся про те, які є набори, їх вартість, а також про способи оплати та доставки.

Якщо після того, як прочитаєте інструкцію, вам буде не зрозуміло, як все ж таки зробити зліпок руки, не соромтеся, дзвоніть 063-2688866 або 095-2518866.

Будемо розмовляти до тих пір, поки у вас не вийде зробити зліпок руки самостійно (жарт).

Щоправда, більше за все, мені хочеться допомогти вам після покупки матеріалу. Так що не дивуйтеся, якщо зателефонувавши до мене до покупки, з метою лише дізнатися як зробити зліпок руки, не збираючись при цьому нічого купувати, у нас з вами вийде розмова типу "якщо ви думаєте, що ви мені платите, то думайте, що я працюю".

Отже, після того як наш матеріал для зліпків буде у вас на руках, ви дізнаєтеся:

  1. Як зробити зліпок руки
  2. Як зробити композицію "руки закоханих"
  3. Як зробити зліпок ноги

P.S. Кумедний факт. Більшість з тих, хто цікавиться матеріалом для виготовлення зліпків, запитують про те, наскільки складно зробити зліпок руки. Але, ніхто не ставить таких запитань, купуючи набір Baby Art. Проте різниці в технології виготовлення - немає. В нашій інструкції, докладно розписано як зробити зліпок руки.

Пропоную подивитися зліпки рук Майкла Джексона, Spice Girls та що придумала робити з гіпсу, американка Венді Тюей.