слепки ручек и ножек (голосование)
 › 
 •  ›  А в мене вийде зліпок ручки?

  А в мене вийде зліпок ручки?

  зліпок ручки

  Це питання, я чую найчастіше від потенційних замовників. Правильна відповідь - ВИЙДЕ! І не тільки зліпок ручки, але і ніжок. До речі, їх як мені здається, зробити легше ніж зліпок руки. У 2008 році, я продавав бельгійські набори Baby Art, незабаром я напишу про це невелику статтю. Так ось, перед їх придбанням, мало хто ставив таке питання. Але, незважаючи на їх велику вартість, не все там так просто.
  Я вже десь в одній зі статей писав, що головне робити все так, як написано в моїй інструкції. Адже не дарма, я її разів 20-ть переписував. І вважаю, що вам трохи пощастило, тому що перед тим, як сісти за її написання, я особисто пройшов через відламані на зліпках пальці, підбір гарної фарби, неправильну пропорцію гелю і води, передчасно затверділий гіпс, у момент його заливки у форму зі зліпком.

  зліпки рук

  зліпок руки

  А скільки було перепорчено матеріалу, доки я здогадався, як зробити зліпок ручки своєї доньки!

  зліпок

  І на той час, у мене питань було не менше, ніж у Машеньки з мультфільму "Маша і ведмідь". Пам'ятаєте ту серію, коли вона пішла з ним на рибалку. До речі, хто не знає, дитячі зліпки робити набагато складніше, ніж дорослим. Але, МОЖНА І ТРЕБА! А що краще, замовити зліпок ручки в когось чи зробити їх з моєю допомогою самому і набагато дешевше, вирішувати вам.

  Було б не погано, якби ви вислали мені фотографії зроблених вами гіпсових зліпків. Я опублікую їх на цьому сайті.

  P.S. Починаю готувати до публікації статтю про те, як зробити рамку для зліпків.

  скидка 30% на мои наборы

  каждому покупателю подробности ЗДЕСЬ

  Сделать заказ


  как сделать слепок руки

  как сделать слепки


  детские слепки


  baby art


  гипсовые слепки